Procedencia
----- Aukeratu -----
Berrikuntza, Enpresa eta Enplegu Departamentua (2007)
Departamento de Cultura, Deporte y Turismo (2023)
Departamento de Industria , Transición Ecológica y Digital Empresarial (2023)
Departamento de Interior, Función Pública y Justicia (2023)
Departamento de Presidencia e Igualdad (2023)
Ekonomia eta Ogasun Departamentua
Ekonomia eta Ogasun Departamentua (2019)
Ekonomia, Ogasun, Industria eta Enplegu Departamentua (2012)
Erakundeekiko Harremanetarako eta Gobernuaren Eledunaren Departamentua (07)
Eskubide Sozialetako Departamentua (2019)
Eskubide Sozialetako Lehendakariordetza (2015)
Etxebizitza eta Lurraldearen Antolamendu Departamentua (2007)
Etxebizitza eta Lurraldearen Antolamendu Departamentua (2012)
Familia, Gazteria, Kirol eta Gizarte Gaietako Departamentua (2007)
Garapen Ekonomiko eta Enpresarialeko Departamentua (2019)
Garapen Ekonomikorako Lehendakariordetza (2015)
Gizarte Ongizate, Kirol eta Gazteria Departamentua
Gizarte Politika, Berdintasun, Kirol eta Gazteria Departamentua (2011)
Gizarte Politiketako Departamentua (2011)
Herri Lan, Garraio eta Komunikazio Departamentua
Herritarrekiko Harremanetako Departamentua (2019
Herritarrekiko eta Erakundeekiko Harremanetako Departamentua (2015)
Hezkuntza Departamentua
Industria eta Teknologia, Merkataritza eta Lan Departamentua (2003)
Industria, Merkataritza, Turismo eta Lan Departamentua
Ingurumen, Lurraldearen Antolamendu eta Etxebizitza Departamentua
Kultura eta Kirol Departamentua (2019)
Kultura eta Turismo Departamentua
Kultura eta Turismo Departamentua-Vianako Printzea Erakundea (2007)
Kultura, Kirol eta Gazteria Departamentua (2015)
Kulturako, Turismoko eta Erakunde Harremanetako Departamentua (2011)
Landa Garapen, Industria, Enplegu eta Ingurumen Departamentua (2011)
Landa Garapeneko eta Ingurumeneko Departamentua (2007)
Landa Garapeneko eta Ingurumeneko Departamentua (2019
Landa Garapeneko, Ingurumeneko eta Toki Administrazioko Departamentua (12)
Landa Garapeneko, Ingurumeneko eta Toki Administrazioko Departamentua (15
Lehendakaritzako, Administrazio Publikoetako eta Barneko Departamentua (201
Lehendakaritzako, Berdintasuneko, Funtzio Publikoko eta Barneko Departament
Lehendakaritzako, Funtzio Publikoko, Barneko eta Justiziako Departam (2015)
Lehendakatitza, Justizia eta Barne Departamentua
Lurralde Antolamenduko, Etxebizitzako, Paisaiako eta Proiektu Estrategikoet
Lurralde Kohesiorako Departamentua (2019)
Migrazio Politiketako eta Justiziako Departamentua (2019)
Nafarroako Administrazio Auzitegiari
Nekazaritza, Abeltzaintza eta Elikadura Departamentua
Ogasuneko eta Finantza Politikako Departamentua ( 2015)
Osasun Departamentua
Sustapen Departamentua (2012)
Sustapen eta Etxebizitza Departamentua (2011)
Toki Administrazioko Departamentua
Unibertsitateko, Berrikuntzako eta Eraldaketa Digitaleko Departamentua (201
Nafarroako Parlamentua
Ablitas
Agrupación de los Ayuntamientos de Abárzuza y Lezaún
Allo
Altsasu
Andosilla
Antsoain
Araitz
Aranguren
Arano
Aras
Arguedas
Artajona
Atetz
Azagra
Azkoien
Añorbe
Barañain
Bargota
Baztan
Beintza-Labaiengo
Bera
Beriain
Berriobeiti
Berriozar
Burlata
Buñuel
Cabanillas
Cadreita
Caparroso
Cascante
Cintruénigo
Concejo de Arboniés
Concejo de Arlegui
Concejo de Arre
Concejo de Azcona-Aizkoa
Concejo de Beunza-Beuntza
Concejo de Ciganda-Ziganda
Concejo de Garísoain
Concejo de Irurre
Concejo de Marcalain
Concejo de Murugarren
Concejo de Riezu
Corella
Cortes
Deierri
Dicastillo
Eguesibar
Estella-Lizarra
Etayo
Etxarri-Aranatz
Fitero
Fontellas
Funes
Galar
Garaioa
Gares
Gesalatz
Iruña
Iruñerriko Mankomunitatea
Ituren
Jurramendiko Mankomunitatea
Larraga
Leoz
Lizoàin- Lizoain
Mancomunidad de Aguas del Moncayo
Mancomunidad de Valdizarbe/Izarbeibarko Mankomunitatea
Marcilla
Mendavia
Murchante
Murillo el Fruto
Muruarte de Reta
Noain-Elorzibar
Oinarrizko Gizarte Zerbitzuen Mankomunitatea Noaingo Zonaldea
Ollarango
Oltza Zendea
Orisoain
Orkoien
Oteitza
Pitillas
Pueyo
San Adrián
Tafalla
Tiebas-Muruarte de Reta
Tudela
Uharte
Ultzama
Untzueko Udala
Valle de Juslapeña
Valtierra
Viana
Villamayor de Monjardín
Zangoza
Ziriza
Zizur Nagusiko Udala
Zubieta
Zuñigako Udala
Colegio de Abogados de Tafalla
Consejo Audiovisual de Navarra
Universidad Pública de Navarra
Lege
----- Aukeratu -----
120.000.00 eurotik gorako kalte-ordainen eskaerak, kalte eta galerengatik
300.000.00 eurotik gorako kalte-ordainen eskaerak, kalte eta galerengatik
Administrazio egintzen ofiziozko berrikuspena
Administrazio kontratuak
Berrikusteko administrazio errekurtsoak
Bestelako gaiak
Estatuko oinarrizko legedia garatzeko edo Europako erkidegoko zuzenbidearen
Hitzarmen Ekonomikoaren Erregelamendua
Konstituzio kontrakotasuneko errekurtsoak
Lankidetza hitzarmenak eta akordioak
Legeak betearazteko erregelamenduak
Legegintzako foru dekretuen proiektuak, tributu-harmonizaziokoak izan ezik
Nafarroako Foru Eraentza Berrezarri eta Hobetzeari buruzko Lege Organikoa a
Transakzio judizialak edo judizioz kanpokoak
Udal mugapeen aldaketari buruzko
Txostengile
----- Aukeratu -----
Alfonso Zuazu Moneo jn.(2000-2017)
Alfredo Irujo Andueza jn. (2006-...)
Enrique Rubio Torrano jn. (2000-2013)
Eugenio Simón Acosta jn. (2000-2013)
Hugo López López jn. (2020- )
Javier Martinez Chocarro jn. (2001-2006)
Joaquin Salcedo Izu jn. (2000-2006)
José Antonio Razquin Lizarraga jn. (2000-2016)
José Iruretagoyena Aldaz jn (2009-...)
José Luis Goñi Sein jn. (2017- )
José María San Martín Sánchez jn. (2000-2008)
Julio Muerza Esparza jn. (2006-2013)
Mª Asunción Erice Echegaray and.(2013-2015)
Mª Ángeles Egusquiza Balmaseda and. (2013-...)
Pedro Charro Ayestarán jn. (2000-2001)
Socorro Sotés Ruiz and. (2015-2020)